Sekretariat | +48 16 678 32 59 | sekretariat@pwik.przemysl.pl

Telefon alarmowy

Zgłoś awarię

994

Dostarczamy wodę i odbieramy ścieki
już od ponad 100 lat

8 grudnia na przemyskim Rynku odbyła się Wielka Parada Mikołajowa 2019

Organizatorem Wydarzenia było Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek.  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Przemyślu współuczestniczyło w jego organizacji jako główny sponsor. W ramach wsparcia uroczystości wspólnie zebraliśmy i przekazaliśmy cukierki, które zostały rozdane dla dzieci, czekających na Rynku na przybycie  Świętego Mikołaja.

 

W oczekiwaniu na przybycie Świętego, Pracownicy Przemyskich Wodociągów przeprowadzili konkurs z wiedzy o wodzie i wodociągach, przeznaczony dla dzieci.

 

 

Święty Mikołaj tradycyjnie „wylądował” na ulicy Kazimierzowskiej, skąd w asyście elfów, śnieżynek, tygrysków oraz motocyklistów i niedźwiadków wyruszył do Rynku Starego Miasta w towarzystwie najmłodszych Przemyślan.

Na Rynku: Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Wiceprezydent Bogusław Świeży, Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka, Radni Marcin Kowalski i Paweł Zastrowski, Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek Renata Nowakowska, Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Przemyślu Mariusz Kwaśny, Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska oraz przedstawiciele 5-go Batalionu Strzelców Podhalańskich, Policji, Straży Miejskiej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei i Straży Pożarnej przywitali Świętego Mikołaja.

 

 

Ten w  podzięce za gorące przyjęcie rozświetlił Rynek oraz przepiękna choinkę, stojącą w sercu Miasta.

 

W imieniu zacnego Świętego pomocnicy i wszyscy organizatorzy obdarowali najmłodszych mieszkańców naszego miasta słodyczami.

  
   

 

Data ostatniej modyfikacj: 2020-01-07 15:00:44